ВО "Свобода"

ENG

3 квітня
Буковинські свободівці взяли участь в марші "За українське майбутнє без олігархів"
Буковинські свободівці взяли участь в марші "За українське майбутнє без олігархів"

3 квітня 2018 року до Києва на багатотисячний марш "За українське майбутнє без олігархів" з усіх областей України приїхали свободівці та націоналісти з "Правого сектору", "Національного корпусу" й инших громадсько-політичних об'єднань та організацій. У цьому важливому заході взяли активну участь й свободівці з Чернівецької области.

Буковинські свободівці разом із усіма стали до маршу вулицями Києва до будівлі Кабінету Міністрів, Верховної Ради та Адміністрації Президента з вимогами до керівництва держави ухвалити запропонований націоналістами антиолігархічний пакет законопроєктів, що мають на меті усунути від влади олігархічні клани, які не дають розвиватися Українській Державі.

Зрештою, кількатисячна колона рушила вулицею Грушевського й біля будинку Кабінету Міністрів розпочався мітинг. Спершу Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок чітко окреслив суть запропонованих антиолігархічних законопроєктів. Після лідера свободівців також виступили представники "Національного корпусу", "Правого сектору" та инших націоналістичних організацій. За дорученням учасників мітингу народні депутати-свободівці зайшли до приміщення уряду, де зареєстрували та вручили прем'єр-міністру антиолігархічний пакет законопроєктів, які необхідно невідкладно ухвалити, щоб Україна почала реально виходити із затяжної системної кризи.

Далі марш "За українське майбутнє без олігархів" продовжився до стін Верховної Ради та Адміністрації Президента. Вимоги націоналістів ухвалити антиолігархічний пакет реформ озвучили та зареєстрували відповідно у Верховній Раді та Адміністрації Президента. Націоналісти єдині у тому, що прийняття їх законотворчих напрацювань ‒ єдиний вихід з катастрофічної суспільно-політичної кризи, в яку Українську Державу втягнула за 26 років наявна система влади та її керівники.

Учасники маршу також зазначали, щоб змусити владу підтримати антиолігархічні закони, націоналісти на місцях повинні довести суть маршу до пересічних українців. Аби Верховна Рада України швидше проголосувала за антиолігархічні законопроєкти, бажано щоб їх підтримали місцеві ради.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"