ВО "Свобода"

ENG

24 квітня
Заступник голови Чернівецької облради свободівець Віталій Мельничук провів зустріч зі студентами ЧНУ
Заступник голови Чернівецької облради свободівець Віталій Мельничук провів зустріч зі студентами ЧНУ

24 квітня 2018 року з ініціятиви парламентської групи Факультету фінансів, підприємництва та обліку та підтримкою профспілки "Студентська Свобода" відбулася пізнавальна лекція бізнес-школи. Як розповів голова профспілки "Студентська "Свобода" Вадим Карпович, учасниками були молоді та енергійні студенти, які бажають досягти успіху в житті та навчанні. Лекцію провів заступник голови Чернівецької обласної ради, депутат Чернівецької обласної ради VII скликання, лідер Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук.

За словами лектора Віталія Мельничука, спілкування зі студентами ЧНУ було цікавим та змістовним. На прикладі функціонування обласної ради він розповів молодим людям про структуру роботи органів місцевого самоврядування, відносини між виконавчою владою, місцевим самоврядуванням та громадськістю. На практичних життєвих прикладах охарактеризував реалії розвитку підприємництва в теперішній час та етапи розвитку середнього класу в різні роки незалежности України. Дав розуміння, яким чином розвиваються політичні партії України на прикладі розвитку ВО "Свобода" в Чернівецькій області та місті Чернівці, пояснив структуру участи політичних сил у виборчих процесах, депутатській та громадській роботі.

Керівник свободівської організації краю розповів студентам про негативний вплив олігархічної системи на розвиток громадянського суспільства, підприємництва та загалом забезпечення належного рівня життя в Україні.

"Програми підтримки підприємництва через відсутність системної фінансової та інвестиційної підтримки з боку держави дуже часто не можуть забезпечити реалізацію цікавих бізнес-проєктів, в тому числі і тих, які подають студенти. В багатьох випадках вони не мають майбутньої реалізації на місцях та Україні загалом", ‒ сказав Віталій Мельничук.

На завершення спілкування лектор щиро подякував місцевому студентському парламенту, який запросив для спілкування зі студентами та підтримав активність студентів, які не лише знаходять можливість захищати свої права, але й цікавляться можливістю своєї реалізації в різних галузях народного господарства та життєвих структур суспільства.

Заступник голови Чернівецької обласної ради, керівник фракції ВО "Свобода" у Чернівецькій обласній раді Віталій Мельничук побажав студентам змістовної активної системної роботи, щоб значно поширити громадську роботу та цим розвивати паростки громадянського суспільства на місцях, а також пообіцяв, що з боку органів місцевого самоврядування та представників політичної сили ВО "Свобода" буде зроблено все можливе для підтримки на всіх рівнях ініціятив активістів студентського середовища.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"