ВО "Свобода"

ENG

26 квітня
Депутати місцевих рад Буковини підтримують свободівський Антиолігархічний пакет докорінних перетворень
Депутати місцевих рад Буковини підтримують свободівський Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

26 квітня 2018 року на сесіях Заставнівської районної ради та Новоселицької ОТГ місцеві обранці розглянули звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Як відомо, минулого тижня таке звернення з ініціятиви свободівців підтримала Чернівецька міська рада. У четвер, 26 квітня, у Заставні і Новоселиці питання ініціювали також депутати-свободівці, які послідовно наполягають на тому, що саме олігархія є основою системної корупції. Попри створення нових антикорупційних органів і задекларовану на найвищому рівні боротьбу з корупцією, її рівень лише зростає. Боротьба відбувається лише з окремими її проявами, а це не може розв'язати проблему системно. Бо не зачіпає її основи ‒ олігархії, яка є зрощенням великого кримінального капіталу з державною владою. Адже саме олігархи залишаються головними акціонерами влади в Україні впродовж чверти століття.

Це вони корумпують увесь державний апарат, за що отримують можливості за безцінь приватизовувати підприємства та створювати приватні монополії, не платити податків, вивозити награбоване в офшори, "освоювати" державний б'юджет через різноманітні тендери та дотації, обкладати українців непомірними тарифами та цінами за товари та послуги. Також олігархія є причиною зубожіння українців.

Отож Заставнівська районна рада одностайно підтримала ініційоване фракцією ВО "Свобода" звернення до парламенту щодо необхідности ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. У Новоселиці пропонований документ прийняли за основу, але у обранців від "Самопомочі" виникли деякі питання щодо окремих положень проєкту. Тож депутати більшістю проголосували за намір розглянути його на наступній сесії.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"