ВО "Свобода"

ENG

16 травня
Вижницька рада ОТГ проголосувала за вивішування червоно-чорних прапорів та підтримала Антиолігархічний пакет
Вижницька рада ОТГ проголосувала за вивішування червоно-чорних прапорів та підтримала Антиолігархічний пакет

16 травня 2018 року на сесії Вижницької ради ОТГ з ініціятиви депутатів фракції ВО "Свобода" було ухвалено два важливих рішення - про вивішування червоно-чорних прапорів та на підтримку Антиолігархічного пакета докорінних змін.

По-перше, депутати проголосували за вивішування на території Вижницької об'єднаної громади під час національно-патріотичних свят червоно-чорного прапора, за яке, зі слів голови фракції ВО "Свобода" Вижницької ОТГ Іллі Стринадка, проголосувало 8 з 9 фракцій.

Як повідомив свободівець, також депутати переважною більшістю підтримали ініційоване свободівцями звернення до керівництва держави щодо необхідности ухвалення парламентом Антиолігархічного пакета докорінних перетворень. Лідер свободівців Вижниччини зазначив, що більшість депутатів з розумінням ставиться до ініціятив націоналістів, а деолігархізація залишається однією з невиконаних головних вимог Революції гідности.

"Цей пакет - лакмусовий папірець: або депутат є слугою народу, або є служкою олігархів", - сказав голова фракції "Свободи" Вижницької ОТГ Ілля Стринадко.

На сесії Вижницької ради ОТГ за Антиолігархічний пакет докорінних перетворень це рішення не підтримали голови фракцій "БПП" та "НФ". Разом з тим, голова Вижницької ОТГ Олексій Чепіль підтримав ініціативи свободівців і проголосував за обидва рішення.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"