ВО "Свобода"

ENG

23 травня
Націоналісти Кіцманщини в честь Дня героїв провели районні змагання з легкої атлетики
Націоналісти Кіцманщини в честь Дня героїв провели районні змагання з легкої атлетики

На честь Дня героїв Кіцманська районна партійна організація ВО "Свобода" провела районні змагання з легкої атлетики в трьох вікових групах на стадіоні м. Кіцмань. У заході взяли участь хлопці та дівчата на дистанціях 60 та 150 метрів, а також в командній естафеті.

Почалися заходи біля офісу Кіцманської районної організації ВО "Свобода", який розташований неподалік спортивного залу ФСТ "Колос", звідки спортсмени, батьки та організатори колоною пройшли до пам'ятного хреста "Борцям за волю України", де поклали квіти героям різних епох боротьби українського народу за свободу. Пам'ять наших героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.

Далі виступили організатори, бійці російсько-української війни, котрі дали настанови та короткі історичні довідки про наших українських героїв, їхню боротьбу. Друга частина заходів проходила вже на міському стадіоні.

"Понад тридцять юних спортсменів з наснагою і завзяттям боролися у різних видах легкоатлетичних змагань, які в майбутньому прославлять і Кіцманський район, і Буковину, і всю нашу Україну. Учасники змагань піднімались на п'єдестал задоволені і готові до нових естафет та перемог. Нагороди їм вручали учасники війни на Донбасі Віталій Бойда, Тетяна Попович та Віталій Жежель, що ще більше додало молоді наснаги та жаги до перемог", ‒ розповів голова Кіцманської районної організації ВО "Свобода" Ігор Гринюк.

Велелюдне свято вдалося на славу України, тому Кіцманська районна організація ВО "Свобода" в підготовці змагань дякує насамперед спортсменам, їхнім батькам, уболівальникам, учасникам війни, Кіцманському ФСТ "Колос", а також економічній раді Чернівецької обласної організації ВО "Свобода". Велика подяка й свободівцям тренеру Ользі Руснак і заступнику голови Кіцманської районної організпції ВО "Свобода" Мар'яні Побурян, спортивним суддям та всім, хто прийшов підтримати ці змагання з легкої атлетики у Кіцманському районі з нагоди Дня героїв України.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"