ВО "Свобода"

ENG

25 травня
Глибоцька рада ОТГ підтримала звернення до парламенту щодо Антиолігархічного пакета
Глибоцька рада ОТГ підтримала звернення до парламенту щодо Антиолігархічного пакета

25 травня 2018 року за ініціятиви фракції ВО "Свобода" Глибоцька рада ОТГ ухвалила звернення до Верховної Ради України з вимогою поставити на розгляд Антиолігархічний пакет докорінних економічних перетворень. Це покроковий план знищення олігархічної системи й відновлення соціяльної та національної справедливости в Українській державі.

Антиолігархічний пакет містить 8 першочергових законопроєктів, які мають покласти край пануванню олігархату в Україні як найбільшого внутрішнього ворога української нації та держави. Один із законопроєктів передбачає заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, що підтримується також більшістю українців, але чинна влада на догоду олігархам планує скасувати відповідний мораторій.

"Поки українська нація воює - олігархи мародерствують. Вони далі гендлюють з агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями. Єдиною можливістю для виходу з ями корупції, зубожіння та війни є подолання олігархії", - йдеться у зверненні депутатів Глибоцької ради до парламенту.

"Як ми пам'ятаємо, знищення олігархату в Україні було однією з вимог Майдану 2014 року, за це заплачено надто високу ціну - Небесна Сотня, тисячі загиблих у московсько-українській війні. Тому парламент має нарешті дослухатися до народу і ухвалити це важливе рішення", - зазначив голова Глибоцької районної організації ВО "Свобода" Ілля Лупуляк.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"