ВО "Свобода"

ENG

14 червня
Свободівець з Кіцманщини Костянтин Журавель і його родина за власні кошти побудували каплицю
Свободівець з Кіцманщини Костянтин Журавель і його родина за власні кошти побудували каплицю

92-річний свободівець Костянтин Журавель і його родина спорудили в селі Брусниця Кіцманського району каплицю. Вона постала обабіч дороги, що веде на Вашківці.

На відкриття каплички прийшло багато односельців українського патріота. Освятив її настоятель місцевого брусницького храму Іван Лукій.

Присутні подякували пану Костянтину та його родині за повагу до народних звичаїв та вірність українським християнським традиціям. Саме завдяки його жертовності нині кожен подорожній може помолитися в каплиці та отримати Боже благословення.

Від Кіцманської районної організації ВО "Свобода" подяку виголосили керівник місцевої організації Ігор Гринюк, його заступник Юрій Бондар та свободівка Марта Костащук.

Побратими Костянтина Журавля з кіцманської районної організації партії подарували для каплиці образ Святої Трійці. Усі жертводавці, які прийшли на відкриття каплички, подякували присутнім, а найбільше ‒ громаді Брусницької сільської ради за сприяння та підтримку в побудові чудової каплиці, підготовці її відкриття.

"Після освячення відбувся поминальний обід за всіх померлих, полеглих українців. Його також організували свободівець Костянтин Журавель і його велика дружна родина, за ініціятиву і добрі справи якої ще довго лунатиме людська подяка", ‒ сказав керівник Кіцманської районної організації "Свободи" Ігор Гринюк.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"