ВО "Свобода"

ENG

21 червня
У Кіцмані депутати райради підтримали Антиолігархічний пакет докорінних перетворень
У Кіцмані депутати райради підтримали Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

21 червня 2018 року на сесії Кіцманської районної ради був підтриманий проєкт звернення до Верховної Ради України, який запропонували депутати-свободівці.

У зверненні, яке з ініціятиви свободівців ухвалювали місцеві ради в Чернівецькій области, йдеться про ухвалення законів, які передбачають повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, землю залишити у власності нації, запровадити новий Податковий кодекс і дати можливість розвиватися середньому класу.

Окрім того, у зверненні йдеться про скасування депутатської недоторканности, процедуру відкликання депутатів, чиновників, суддів, скасування грошової застави для корупціонерів, новий виборчий кодекс.

"Депутати Кіцманської райради за цю важливу ініціятиву проголосували одностайно, і це вселяє надію, що Верховна Рада врахує думку місцевих рад і ухвалить Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Адже проведення реальної деолігархізації було однією з головних вимог Революції гідности і залишається найпершим завданням від українського народу. Тільки таким шляхом ми витягнемо Україну з ями корупції, зубожіння та війни", ‒ каже голова Кіцманської районної організації ВО "Свобода" Ігор Гринюк.

Прес-служба ВО "Свобода"