ВО "Свобода"

ENG

25 червня
У Чернівцях свободівська активістка домоглася наведення чистоти на вулиці
У Чернівцях свободівська активістка домоглася наведення чистоти на вулиці

Лише після ініційованого свободівською активісткою Марією Мандрик-Мельничук колективного звернення мешканців будинків щодо вкрай незадовільної ситуації дотриманням чистоти по вул. Першотравневій у Чернівцях почалося прибирання вулиці.

Як стверджують місцеві мешканці, двірника тут не бачили останні кілька років. Сміття постійно накопичувалося у дворах, під'їздах, навколо будинків. Жителі безрезультатно скаржилися у ЖРЕП №5 (Житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство) на засміченість, але обіцянки його начальника вплинути на свою працівницю або призначити іншого двірника далі слів не йшли.

"З минулого року наша родина живе в одному з будинків по цій вулиці, й нам постійно доводилося бачити, що сміття накопичується все більше й більше, але його ніхто не прибирає. І це не де-небудь на околиці, а в самому центрі міста", ‒ обурено каже свободівка.

Щоби розв'язати проблему, спочатку вона звернулася до керівника ЖРЕП і попередила: якщо він не зреагує ‒ жителі змушені будуть вдатися до активних громадських дій. ЖРЕП не вжив заходів.

Поспілкувавшись із мешканцями будинків №№ 11, 12, 13, 15, 10, 10-А, свободівка вирішила ініціювати колективне звернення щодо безгосподарності міської влади, яке би зачитали на одній із сесій міської ради. Впродовж кількох днів Марія Мандрик-Мельничук разом з иншими активістами збирала підписи мешканців, яких непокоїть ця ситуація, а потім передала колективне звернення начальнику ЖРЕП №5.

Цього разу під час реєстрації колективного звернення керівник ЖРЕП особисто пообіцяв, що впродовж наступних кількох днів вирішить питання з двірником по вулиці Першотравневій або ж проведе ротацію кадрів. І справді, за кілька днів група працівників ЖРЕП №5 провела генеральне прибирання вулиці, а невдовзі на цій дільниці з'явився новий працівник, що систематично прибирає територію. Жителі прилеглих будинків роботою нового двірника задоволені.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"