ВО "Свобода"

ENG

9 липня
Свободівці Кіцманщини провели зустріч із громадянами
Свободівці Кіцманщини провели зустріч із громадянами

Свободівці Кіцманського району провели зустріч із громадянами, де інформували їх про діяльність націоналістичної сили, про стан справ в Україні, поширювали часопис "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", відповідали на запитання.

Голова фракції ВО "Свобода" у Кіцманській районній раді Ігор Гринюк у приміщенні партійного офісу прозвітував перед виборцями про роботу, проведену під час нинішнього скликання, та відповів на запитання. У наметі, встановленому на вулиці, свободівець провів прийом мешканців, консультуючи їх з різних питань.

"Приємно, що на зустріч прийшло багато мешканців міста та району. Люди прямо питають: як нам вижити, коли держава встановила такі високі тарифи на газ, електроенергію, комунальні послуги. Хочу зазначити, що за звітний період депутати подали більше 30 звернень та запитів з багатьох актуальних питань, на які не завжди були адекватні відповіді з боку влади, в багатьох випадках це були лише відписки, а деякі залишилися без відповіді. Щоби пробити цю стіну бюрократизму та байдужости, депутати-свободівці намагалися брати участь у різних заходах та зустрічах, відстоюючи інтереси громадян у судах, в установах та організаціях, на підприємствах. Люди це бачать, тому довіра до свободівців є і ми нею дорожимо", ‒ каже свободівець Ігор Гринюк.

За його словами, одна з найболючіших проблем для жителів району ‒ добудова об'їзної дороги через ліс, тому що через рух великогабаритного транспорту у Кіцмані всі будинки обабіч центральної вулиці мають тріщини, а влада ніяк не реагує на це. Загалом виборці нарікають на вкрай поганий експлуатаційний стан більшости доріг у районі, що призводить до поламок транспорту, дорожньо-транспортних пригод тощо.

Також громадяни зверталися по матеріяльну допомогу на лікування близьких та рідних, з приводу проблем із працевлаштування, особливо випускників навчальних закладів, до органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, комунальних та инших установ і організацій, скаржачись на непрозорість і корупцію.

Свободівець зазначає: лакмусовим папірцем для нинішніх чиновників всіх рівнів є те, що вони не вшановують пам'ятні дати героїчного минулого українського народу, такі як Акт відновлення Української держави, декларації про відновлення Української самостійної соборної держави 30 червня 1941 року, день народження Героя України Романа Шухевича та ин.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"