ВО "Свобода"

ENG

16 липня
Завдяки свободівцям та громаді Заставнівщини на ремонт дороги Т-26-02 "Чернівці - Заставна" виділено 20 мільйонів гривень
Завдяки свободівцям та громаді Заставнівщини на ремонт дороги Т-26-02 "Чернівці - Заставна" виділено 20 мільйонів гривень

Проблему негайного ремонту доріг на Заставнівщині депутат Чернівецької обласної ради, свободівець Іван Апостолюк неодноразово порушував на сесіях обласної ради, перед керівництвом області та відповідними службами. Нещодавно ця тема вчергове була порушена на сесії облради: "Чому дороги, що ведуть до наших сіл, завжди ремонтують за залишковим принципом? Стан покриття є чи не найгіршим в області, у деяких селах Заставнівщини вони не ремонтувались ще з радянських часів, а ямкові робились років 2-3 тому. Через неякісні дороги катастрофічно зменшується кількість сільського населення, молодь тікає до міста. Як мають розвиватись новостворені громади в таких умовах? Настрої жителів району вкрай негативні, є загроза соціального збурення, мітингів та інших проявів соціального невдоволення. Тому, звертаючись до влади, прошу звернути увагу на існуючу проблему та в пріоритетному порядку виконати вимоги громадян, продовжити ремонтні роботи на дорозі Т-26-02 "Чернівці ‒ Заставна". Хочу нагадати, що перші копії заяв разом з моїми зверненнями були подані ще в лютому цього року. Отож заставнівська громада чекає дій від влади, а не чергових відписок про те, що не вистачає коштів. Як нам, депутатам, дивитись в очі людям після таких відмовок?", - звернувся тоді керівник свободівців Заставнівщини до своїх колег у сесійній залі.

У своєму виступі депутат зазначив, що під колективною заявою підписалось понад 2000 чоловік - жителів Заставнівщини.

І ось днями на своїй сторінці у Фейсбук депутат ‒ свободівець Іван Апостолюк радісно повідомив: "Ремонт дороги Т-26-02 "Чернівці-Заставна" буде продовжено! Комітет Верховної ради з питань бюджету погодив перелік об'єктів, поданий їм на розгляд службою автомобільних доріг Чернівецької області. Все - таки дослухались! На дорогу планують витратити 20 млн гривень. Також дуже вдячний депутатам обласної ради за підтримку моїх запитів на сесії, яка відбулась 23 травня цього року, вони стосувались саме цієї дороги. Додам, що зробив усе можливе, щоб заяви з підписами жителів Заставнівського району дійшли до своїх адресатів. Нас почули! Слава Україні!". Побратима по партії активно підтримав голова крайової організації ВО "Свобода", керівник фракції ВО "Свобода" у Чернівецькій обласній раді Віталій Мельничук:

- Щиро вітаю наших заставнівських свободівців, особливо нашого колегу ‒ депутата обласної ради Івана Апостолюка, який, незважаючи на різні перепони, домігся відновлення ремонтних робіт на ділянці дороги Т-26-02 "Чернівці-Заставна".

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"