ВО "Свобода"

ENG

16 липня
Свободівець Іван Попадюк відзначив учасників футбольного турніру
Свободівець Іван Попадюк відзначив учасників футбольного турніру

До храмового свята в селі Рингачі Новоселицького району під керівництвом вчителя фізкультури місцевої школи Івана Чубрея свободівці облаштували стадіон на краю села і організували футбольний турнір.

Участь у турнірі взяли юнаки і школярі молодших класів ‒ всім хотілось довести, що у Рингачі є своя футбольна команда, яка хоче розвиватись і грати на рівні вже заявлених у районі команд, таких як доросла та дитяча футбольні команди Новоселиці, які минулого року відродилися завдяки зусиллям районної "Свободи".

Її керівник, депутат Новоселицької міської ОТГ, учасник московсько-української війни Іван Попадюк переконаний, що футбол у Рингачі також відродиться, бо і в цьому селі, і в сусідньому Рокитному є активісти-свободівці, готові реалізувати положення Програми захисту українців "Здоров'я нації".

Голова районного осередку українських націоналістів запевнив, що і він, і його побратими активно підтримають в цьому молодь села Рингач. До розвитку футболу Іван Попадюк має намір залучити досвідчених тренерів, які б допомогли юнакам сформувати сильну футбольну команду.

Вітаючи аматорів футболу з фінальним результатом (11:4), Іван Попадюк зазначив: "Головне, що у вас є бажання. Однак щоби досягти результату у футболі, потрібні постійні тренування, наполегливість і старання. Пам'ятайте: разом ми ‒ сила! Слава Україні!".

Депутат-свободівець замість традиційного кубка вручив переможцям футбольного турніру символічного білого ангела, а всім учасникам ‒ грамоти від "Свободи" та футболки.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"