ВО "Свобода"

ENG

19 липня
Чернівецькі свободівці разом із громадянами вимагають від місцевої влади розв'язання проблем мешканців міста
Чернівецькі свободівці разом із громадянами вимагають від місцевої влади розв'язання проблем мешканців міста

Усталену думку про те, що політичні партії існують виключно для політиків, успішно спростовують чернівецькі свободівці. Політиканству, яким "захворіли" чимало місцевих "захисників" народу, члени обласної організації ВО "Свобода" протиставили реальне розв'язання проблем простих буковинців. І такий підхід до партійної роботи належно оцінити самі люди.

На своїх округах цим постійно займаються депутати фракції ВО "Свобода" у Чернівецькій міській раді, активісти Чернівецької міської організації, громадські активісти профспілки "Студентська Свобода", ВГО "Моноліт". Вкрай необхідний громадський досвід в процесі підтримки розв'язання проблемних питань мешканців міста можна отримати, коли разом із громадянами робити активні практичні кроки та звертати увагу місцевої влади на необхідність розв'язання конкретних проблем.

Нещодавно з ініціятиви жителів Другого провулку Герцена, що у Чернівцях, були проведені збори об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), на які люди запросили приватного підприємця, члена ВО "Свобода" Олександра Нероду.

"Йшлося про відомі й зрозумілі багатьом чернівчанам комунальні питання, що, на жаль, не вирішують тут впродовж тривалого часу. Зокрема, люди говорили про ремонт дороги на відтинку від 12 до 34 номерів будинків та відновлення дитячого майданчика, що розташований поруч", ‒ каже відповідальний за розвиток Чернівецької міської організації ВО "Свобода", голова обласної профспілки "Студентська Свобода" Вадим Карпович.

Свободівець Олександр Нерода уважно послухав виступи мешканців і після зборів ОСББ ініціював збір їхніх підписів під зверненням до влади. У листі чернівчани вказали на комунальні негаразди та закликали владу нарешті відремонтувати провулок. Мешканці сподіваються, що спільними зусиллями громади, свободівців і місцевої влади таки вдасться вирішити конкретну справу та зрушити з місця розв'язання величезної кількости комунальних проблем міста Чернівці.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"