ВО "Свобода"

ENG

1 серпня
Чернівецька міськрада відмовилася скасовувати підвищений тариф на проїзд у тролейбусах
Чернівецька міськрада відмовилася скасовувати підвищений тариф на проїзд у тролейбусах

1 серпня 2018 року під час чергової сесії Чернівецька міська рада не підтримала свободівську пропозицію скасувати рішення виконавчого комітету щодо подорожчання вартости проїзду в електротранспорті.

Відповідний проєкт рішення вніс до порядку денного голова фракції "Свобода" в міській раді Андрій Ілюк.

"Цим голосуванням міська рада взяла на себе відповідальність за суперечливе рішення виконавчого комітету. Незрозуміла позиція й секретаря міської ради Василя Продана, який на засіданні виконкому разом з Олексієм Каспруком голосував за підвищення тарифу, а ще зовсім недавно виступав з полум‘яними промовами на захист простих людей", ‒ наголосив Андрій Ілюк.

"Комунальні підприємства міста мають ефективно працювати, підтримувати життєзабезпечення Чернівців, для чого повинні бути чітко прораховані всі складові тарифів. Це стосується не лише електротранспорту, але й всіх комунальних підприємств, що надають послуги містянам. Наприклад, свободівці у Хмельницькому, де міським головою є свободівець Симчишин, до роботи комунальних підприємств та формування тарифів підійшли прозоро. Тут переформатовано управлінську структуру підприємств, прораховано всі складові тарифів. І жителі Хмельницького підтримують такий підхід. Міська влада Чернівців у своїх рішеннях про підвищення тарифів також мусить усе враховувати. З громадянами треба бути максимально відкритими і чесними", ‒ наголосив керівник обласної "Свободи", депутат Чернівецької облради Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"